Red Dragon

Red Dragon logo

Značka Red Dragon Darts, založená v roku 1975 dvoma automobilovými inžiniermi, ktorí sa zamilovali do šípok, predstavuje po päťdesiatich rokoch symbol inovácie a kvality v športovom svete šípok. Počas týchto rokov sa Red Dragon stala globálnym hráčom, pričom svoje produkty dodáva priamo do viac ako 100 krajín a po celom svete predala milióny sád šípok.

Red Dragon nie je len o výrobe a predaji. Ide o značku, ktorá sa intenzívne venuje podpore niektorých z najúspešnejších hráčov šípok na svete. Medzi sponzorovaných hráčov patria mená ako Peter Wright, Gerwyn Price, Jonny Clayton, Jamie Hughes a John Henderson. Toto partnerstvo s poprednými hráčmi dokazuje záväzok Red Dragon k excelentnosti a inovácii.

Inovácia a rozmanitosť dizajnov

Red Dragon sa pýši stovkami štýlov šípok vo svojich radoch, kde každý nájde niečo pre seba, vďaka čomu sú ich dizajny jedny z najinovatívnejších na trhu, od jasných farieb až po výrazné úchopy.

Produktové  portfólio

Pre fanúšikov šípok, ktorí majú záujem o to, s akými šípkami hrajú ich obľúbení profesionáli, Red Dragon ponúka možnosť zakúpiť presné modely používané hviezdami ako Peter Wright (Snakebite šípky) či Gerwyn Price (Iceman šípky). Medzi populárne modely patrí Red Dragon Razor Edge, Red Dragon Amberjack alebo Red Dragon Javelin, čo sú len niektoré z príkladov širokého spektra, ktoré Red Dragon ponúka.

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
red dragon nasadky red dragon vr (1)
1,73 €

Násadka na šípky, plastová, oranžová, Standard 2BA, 3 ks v sete, výrobca Red Dragon, nezľavňujeme.

+ ďalšie
Kód: C4651CS

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom