Okružie okolo terča

Okružie na terč, známe aj pod anglickým názvom "surround", je neoddeliteľnou súčasťou vybavenia pre hru v šípky. Tento ochranný prstenec, obvykle vyrobený z odolnej peny alebo gumy, sa umiestňuje okolo terča s cieľom chrániť stenu nepresnými zásahmi. Jeho inštalácia je jednoduchá a nevyžaduje žiadne náradie, čo z neho robí praktický doplnok pre každého hráča šípok, či už amatéra alebo profesionála.

Najpredávanejšie

Winmau ochrana k terčom Blade 6, čierna
 
58,59 €
Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
Winmau ochrana k terčom Blade 6, čierna
58,59 €

Ochrana stien pred poškodením, vhodná pre sisalové/papierové terče, bez montáže, zvyšuje stabilitu a tlmí nárazy,...

Kód: 4439

Okrem praktickej funkcie ochrany stien okružie na terč pridáva aj estetický rozmer hre. Je dostupné v rôznych farbách a dizajnoch, umožňujúc hráčom personalizovať svoje hracie prostredie podľa vlastných preferencií. Niekedy sa na okružiach nachádzajú aj logá výrobcov šípok alebo iné dekoratívne prvky, ktoré prispievajú k jedinečnému vzhľadu šípkarského kútika.

Výber správneho okružia na terč závisí od veľkosti samotného terča. Je dôležité, aby okružie presne zapadalo okolo terča, aby sa maximalizovala jeho ochranná funkcia a zabezpečilo, že všetky nezásahy šípok budú efektívne zachytené. Investícia do kvalitného okružia je investíciou do dlhodobej ochrany a estetiky hracieho priestoru.