Target MOD

Target MOD je modulárny systém od spoločnosti Target Darts, navrhnutý ako futuristické a prispôsobiteľné riešenie pre domáce šípkové prostredie. Jeho srdcom je centrálny prvok zvaný "Hub", ktorý slúži ako základňa na montáž šípkového terča a ďalších komponentov. Systém umožňuje pripojenie rôzneho príslušenstva, ako sú držiaky na šípky, svetelné kruhy a elektronické zariadenia, prostredníctvom oceľových tyčí, ktoré môžu byť montované v rôznych smeroch.

Inovácie v svete šípok

Teraz prichádza zaujímavá novinka v podobe systému Target MOD od spoločnosti Target Darts, ktorá je vedúcim predajcom šípkarského vybavenia. MOD je predstavený ako budúcnosť vášho domáceho šípkarského setupu a vyzerá naozaj futuristicky.

MOD hub

Unikátny systém pre šípky

Srdcom Target MODu je Hub, jednoduchá základňa na montáž šípkového terča a ďalších komponentov. S osemimi vstupmi pre modulárne tyče a napájacím konektorom pre USB a 12V zásuvky umožňuje jednoduchú a rýchlu montáž s možnosťou dokonalého vyrovnanie vďaka vstavanej úrovni.

Doplnky Target Mod Hub

Target ponúka široký sortiment príslušenstva, od štandardných doplnkov po užitočné novinky ako klipy na telefón a držiaky na šípky, ktoré umožňujú kompletnú personalizáciu vášho šípkarského prostredia.

Inovácie?

Samostatné prvky možno nepôsobia novátorsky, no ich integrácia do jednotného systému ponúka nevidené výhody a pohodlie. Systém držiakov umožňuje rôzne pozície terča bez nutnosti jeho úplného odpojenia a redukuje potrebu viacerých napájacích káblov na jeden k hubu.

Budúcnosť modulárneho systému

Aj keď je otázne, či táto novinka zmení svet šípok, otvára dvere pre ďalšie inovácie a príležitosti na trhu. Target naznačuje, že MOD ponúkne viac než súčasná ponuka a my to budeme s záujmom sledovať.