Winmau stojan na sisalový terč XTREME 2

Prenosný a kompaktný, robustná oceľová konštrukcia, nastaviteľná výška s uzamknutím, jednoduchá montáž, prídavná odkladacia plocha.

Dostupnosť Skladom (10 ks)
Môžeme doručiť do:
24.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 4020
Winmau stojan na sisalový terč XTREME 2
Xtreme Stand 2 B6 Image 1
Tip

Kľúčové prednosti stojana

  • Flexibilita a malé rozmery: Xtreme Stand 2 je dizajnovaný pre možnosť hrania šípok na akomkoľvek mieste. Vďaka jeho flexibilnej a kompaktnej štruktúre ho môžete bez problémov nosiť so sebou.
  • Zložené rozmery: Keď je Xtreme Stand 2 zložený, jeho rozmery sú okolo 15 cm x 15 cm x 170 cm, čo umožňuje jednoduché uskladnenie a transport.
  • Odolná výroba: Tento stojan je vyrobený z odolnej čiernej ocele, čím je zabezpečená jeho dlhovekosť a pevnosť. Teraz s 4 nohami pre zvýšenú stabilitu.
  • Možnosť nastavenia výšky s blokáciou: Výška stojana je možné upraviť, s funkciou blokovania pre optimálne umiestnenie terča, aj na nerovnom povrchu.
  • Bezproblémová inštalácia: Stojan je navrhnutý pre jednoduché a rýchle zostavenie. Obsahuje tiež stabilizátor na podporu steny, ktorý minimalizuje pohyb stojana.
  • Doplnkový úložný priestor: Súčasťou balenia je tácka na príslušenstvo, ktorá ponúka extra miesto pre ukladanie šípok a iných doplnkov.
  • Možnosť doplnenia ochrany steny: K terču je možné pripojiť ochranný kryt (s výnimkou Rebel Dartboard), ktorý zabraňuje poškodeniu stien šípkami.

Poznámka: Terč a ochranný kryt na steny nie sú zahrnuté v balení.

stojan

Dodatočné parametre

Kategória: Stojany na terče
Hmotnosť: 6 kg
Farba: Čierna

Ako poskladať stojan

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
T Avatar autora | 20.5.2024
Zistil som, že používanie opory proti stene na strane stojana fungovalo lepšie než zozadu. V závislosti od toho, ako silno hodíte šípku, sa terč mierne pohne. S oporou na strane to zabraňovalo kmitaniu zľava doprava. My sme to používali v rohu kancelárie, takže sme mali možnosti. Myslím si, že by bolo lepšie, keby boli zahrnuté dve horné opory a použili by ste to v rohu miestnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: