Unicorn sisalový terč Smartboard

Inteligentný sisalový terč ktorý automaticky počíta body pomocou aplikácie Scorebuddy.

Dostupnosť Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 79700
275 €
Unicorn sisalový terč Smartboard

Predstavujeme vám revolučný terč Unicorn Smartboard, prvá inteligentná tabuľa na svete s automatickým skórovaním prostredníctvom aplikácie. S okamžitým skórovaním, ktoré umožňuje  aplikácia Unicorn Scorebuddy, môžete hrať 8 vzrušujúcich hier vhodných pre všetky úrovne schopností.

Batérie a Pripojenie

 • Bluetooth LE: S pripojením Bluetooth LE Unicorn Smartboard okamžite prenáša skóre každej šípky do aplikácie Scorebuddy na vašom mobilnom zariadení alebo tablete.
 • Kompatibilita: Funguje so všetkými oceľovými šípkami.
 • Počet hráčov: Až 8 hráčov v tímoch alebo 4 hráči individuálne. Môžete sa tiež vyzvať proti Scorebuddy Robotovi.
 • Prenosnosť: Hrajte kdekoľvek, nie je potrebné pripojenie do siete.
 • Požiadavky na batérie: Potrebujete 3 x AA batérie.

Inštalácia 

 • Výška: Bullseye vašej Smartboard by mala byť vo výške 1,73 m od podlahy.
 • Vzdialenosť hádzania (Oche): Bullseye by mala byť vo vzdialenosti 2,37 m od miesta, kde hádžete.
 • Uchytenie: Priložený držiak je potrebné pripevniť k stene 2 hmoždinkami a 2 skrutkami, následne je možné terč zavesiť pomocou priloženej skrutky. Skrutku je potrebné namontovať tak, aby vyčnievala zo zadnej strany stredu terča.

Pripojenie

 1. Zapnutie: Stlačte tlačidlo Smart a vaša Smartboard bude čakať na spustenie aplikácie na pripojenie cez Bluetooth. Tlačidlo bude blikať zeleno, kým sa pripojenie neuskutoční.
 2. Spustenie aplikácie: Otvorte aplikáciu Scorebuddy (vaše zariadenie vás požiada o aktiváciu Bluetooth, ak ešte nie je aktivované) a počkajte, kým tlačidlo Smart nebude svietiť na zeleno. Ikona v pravom hornom rohu aplikácie Scorebuddy sa zmení na červenú. Teraz ste pripojení a pripravení vybrať si hru a hráčov.

Pridávanie Hráčov

 1. Nastavenia: Choďte do nastavení a stlačte +. Zadajte meno hráča a stlačte OK. Meno hráča sa teraz zobrazí v zozname.
 2. Akcie hráča: Choďte do nastavení, podržte meno hráča. Zobrazí sa menu akcií, kde si môžete vybrať svoju možnosť.
 3. Výber hráčov: Po výbere hry zvoľte meno hráča v pravom zozname, ktoré sa presunie doľava a objaví sa vo farbe. Toto bude farba hráča pre danú hru.

Hranie Proti Robotovi

 • Aktivácia robota: V nastaveniach dotknite sa sivej ikony. Po aktivácii sa ikona zmení na modrú a môžete si zvoliť úroveň obtiažnosti (1 = ľahká, 9 = najťažšia).
 • Aktivácia šípok: Pred začiatkom hry vložte hrot každej šípky do stredu tlačidla Smart. Nepodarí sa aktivovať šípku bude mať za následok nulové skóre.

Rotácia tabule

Údržba: Na predĺženie životnosti Smartboard sa odporúča rotovať ju po každej hre. V nastaveniach, ikona Smartboard ukáže pozíciu tlačidla Smart (továreňské nastavenie je číslo 15). Zmeňte pozíciu tlačidla Smart dotykom + alebo -, otáčajte Smartboard tak, aby bolo tlačidlo Smart v novej pozícii. Dotknite sa uložiť a váš Smartboard je rotovaný a kalibrovaný.

Riešenie Problémov

Nízke batérie: Uistite sa, že vaša Smartboard má dostatok batérie. Keď ste pripojení, toto môžete skontrolovať pomocou aplikácie Scorebuddy na spodnej časti obrazovky nastavení. Väčšina problémov s náhodným skórovaním a nepripojením Smartboard k aplikácii je spôsobená nízkymi batériami, ktoré je potrebné vymeniť.

Všeobecné Pravidlá Hry

 • Začiatok: Na určenie, kto hádže prvý, musí každý hráč hodiť 1 šípku na bullseye. Hráč najbližšie k bullseye hádže prvý, a najďalej hádže posledný. Pamätajte si toto poradie pri výbere hráčov v hre.
 • Hra: Meno hráča sa zobrazí na obrazovke, keď je jeho/jej čas hádzať a tlačidlo aktivácie sa rozsvieti na zeleno. Každý hráč hádže 3 šípky, keď sú všetky 3 šípky hodené, hráčova otočka je ukončená, kým nepríde na rad ďalší hráč. Po odstránení šípok musí hráč stlačiť tlačidlo aktivácie pre ďalšieho hráča.

Dodatočné parametre

Kategória: Sisalové terče
Hmotnosť: 5.4 kg

Rýchla príručka k terču

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
LC Avatar autora | 20.6.2024
Bol som prekvapený, ako presne zaznamenáva skóre a dokáže určiť, kde šípka trafila. Nevýhodou je, že nerozpoznáva veľmi dobre odrazy a nikdy nezaznamená minutia na vonkajšom obvode terča (čo sa dá ľahko napraviť v aplikácii). Keďže som hral iba v miestnom nastavení v aplikácii, nemôžem povedať, či je online skórovanie rovnako presné, ale nevidím dôvod, prečo by nemalo byť. Celkovo dostanete lepší ako priemerný elektronický šípkový terč a dve sady šípok, ktoré sú súčasťou balenia, sa zdajú byť vhodnejšie pre úplného začiatočníka. Celkovo terč je skôr pre začiatočníka a príležitostného hráča keďže má gulaté drôtovanie a nie žiletkové ako všetky profesionálne terče.
Nevypĺňajte toto pole:
20.6.2024 12:05
Je prosím aplikácia aj v Slovenskom jazyku?
20.6.2024 12:06
Dobrý deň, žiaľ momentálne je len v Angličtine.